Të fundit

Bashkatdhetarit që këndoi “Marshin e UÇK” në Hagë, ia dëmtuan varrin e Nënës

Valon Avdijaj, me prejardhje nga Istogu, por që jeton dhe vepron në Belgjikë, u bë i njohur nga këngët patriotike që këndonte...

Eskalon burri i Albulena Haxhiut: Një grusht injorantësh mirëpresin kryecubin

Aktivisti i Lëvizjes Vetëvendosje, Alban Krasniqi,  ka thënë se një grusht injorantësh kanë mirëpritur “kryecubin”, i cili sipas tij e krijoi gjykatën...

Më të shikuarat

‘Dashuri e mbrojtur’: QKMF që menaxhohet nga Agim Bahtiri blen 15 mijë euro vetëm kondoma

QKMF që është nën menaxhimin e Komunës që udhëhiqet nga kryetari që vjen nga VV-ja, Agim Bahtiri, ka paguar kohët e fundit...

Këshilltari i Thaçit e krahason Haki Abazin me “zhugën”

Akuzat e sulmet në mes të Vetëvendosjes e Presidentit Thaçi nuk kanë të ndalur. Kjo edhe tash kur Vetëvendosje...

Luigj Imeri e punësoi në KEK vëllain 61-vjeçar të Xhafer Gashit (DOKUMENT)

Luigj Imeri, i cili u emërua ushtrues i detyrë së kryeshefit ekzekutiv të KEK-ut nga Bordi i përkohshëm i Qeverisë Kurti, po...

Veton Surroi: UÇK nuk ishte ushtri çlirimtare

Publicisti Veton Surroi thotë se UÇK nuk ishte ushtri çlirimtare. Në emisionin “Rubikon” të KTV’së në vitin 2014 ai ka thënë se...