Shekulli.info

45 POSTS0 COMMENTS
https://shekulli.info

Pija shumë e dobishme nga farat e lirit: Nxjerr jashtë helmet, shkrin celulitin, ndihmon në humbje peshe!

Nëse dëshironi të humbni peshë, këtë pije patjetër filloni ta konsumoni çdo mëngjes Kjo pije nga liri është shumë...

Zëdhënësi i PDK-së: Qytetari e humbi jetën vetëm pse nuk kishte librezë partie për të shmangur karantinimin

Zëdhënësi i Partisë Demokratike të Kosovës, Avni Bytyçi ka reaguar pas vdekjes së 26 vjeçarit në Qendrën e Studentëve.

Flet njëri nga ish-bashkëudhëtarët e viktimës që vdiq në konvikt: Kishte depresion, por askujt s’i interesonte për të

Kosova është tronditur nga një rast tragjik që ndodhi pasditën e sotme tek Qendra e Studentëve në Prishtinë.

Edhe 10 ferizajas të shëruar, shkon në 72 numri i të shëruarve

23:52 / E Diele, 03 Maj 2020 Edhe 10 ferizajas të shëruar, shkon në 72 numri i të...

Shekulli.info lansohet online

Portali më i ri informativ në Republiken e Kosovës, Shekulli.info ka lansuar platformën e tij online. Në këtë portal do të njoftoheni...

TOP AUTHORS

- Advertisment -

Most Read

Inspektorati i Punës e rikonfirmon se procedura e shkarkimit të Njazi Thaçit ishte e kundërligjshme

Inspektorati i Punës ka refuzuar ankesën e Korporatës Energjetike të Kosovës kundër vendimit të shkallës së parë, me anë të të cilit...

Qeveria shkarkon Bordin e KEK-ut

Qeveria e Kosovës sot ka marrë vendim për shkarkimin e bordit të Korporatës Energjetike të Kosovës. Bordi i Përkohshëm...

Qeveria Hoti vendos për shkarkimin e Bordeve të emëruar nga Kurti

Qeveria e Kosovës gjatë ditës pritet të marr vendim për shkarkimin e bordeve të përkohshme të ndërmarrjeve publike, të formuara nga ish...

Qeveria Hoti e dobët karshi Bordeve të Ndërmarrjeve Publike (DOKUMENT)

Qeveria Hoti dhe Bordet e Përkohëshme të ndërmarrjeve publike të cilat u emëruan nga Albin Kurti, nuk po munden të gjejnë gjuhën...