Shekulli.info

45 POSTS0 COMMENTS
https://shekulli.info

Inspektorati i Punës e rikonfirmon se procedura e shkarkimit të Njazi Thaçit ishte e kundërligjshme

Inspektorati i Punës ka refuzuar ankesën e Korporatës Energjetike të Kosovës kundër vendimit të shkallës së parë, me anë të të cilit...

Qeveria shkarkon Bordin e KEK-ut

Qeveria e Kosovës sot ka marrë vendim për shkarkimin e bordit të Korporatës Energjetike të Kosovës. Bordi i Përkohshëm...

Qeveria Hoti vendos për shkarkimin e Bordeve të emëruar nga Kurti

Qeveria e Kosovës gjatë ditës pritet të marr vendim për shkarkimin e bordeve të përkohshme të ndërmarrjeve publike, të formuara nga ish...

Qeveria Hoti e dobët karshi Bordeve të Ndërmarrjeve Publike (DOKUMENT)

Qeveria Hoti dhe Bordet e Përkohëshme të ndërmarrjeve publike të cilat u emëruan nga Albin Kurti, nuk po munden të gjejnë gjuhën...

Bashkatdhetarit që këndoi “Marshin e UÇK” në Hagë, ia dëmtuan varrin e Nënës

Valon Avdijaj, me prejardhje nga Istogu, por që jeton dhe vepron në Belgjikë, u bë i njohur nga këngët patriotike që këndonte...

Eskalon burri i Albulena Haxhiut: Një grusht injorantësh mirëpresin kryecubin

Aktivisti i Lëvizjes Vetëvendosje, Alban Krasniqi,  ka thënë se një grusht injorantësh kanë mirëpritur “kryecubin”, i cili sipas tij e krijoi gjykatën...

Vitin e kaluar ishte hero i mediave serbe, Samir Potera shan dhe ofendon rëndë UÇK’në

“100 here ma shum’ perbene rrezik UÇK per sigurine nacionale t’Kosoves se Beogradi.” Kjo është vetëm njëra nga pjesët e deklaratave të...

Luigj Imeri i emëruar nga Albin Kurti mashtron puntorët, dhjetra të infektuar në KEK, thotë se janë vetëm tre

Numri i madh i rasteve pozitiv me Covid 19 ka shkaktuar panik dhe shqetësime të madhe tek punëtorët e Korporatës Energjetike të...

Përkeqësohet gjendja shëndetësore e Isa Mustafës, pritet të shtrohet në infektivë

Gjendja shëndetësore e ish-Kryeministrit të Republikës së Kosovës, Isa Mustafa, duket se është përkeqësuar pas infektimit me koronavirus. Burime të Shekulli.info nga...

Ekskluzive: Vlora Çitaku pritet të jetë Presidente e Republikës së Kosovës

Dilemës se kush do të bëhet Presidenti i Republikës së Kosovës në rast të dorëheqjes së Hashim Thaçit, si duket po i...

TOP AUTHORS

- Advertisment -

Most Read

Inspektorati i Punës e rikonfirmon se procedura e shkarkimit të Njazi Thaçit ishte e kundërligjshme

Inspektorati i Punës ka refuzuar ankesën e Korporatës Energjetike të Kosovës kundër vendimit të shkallës së parë, me anë të të cilit...

Qeveria shkarkon Bordin e KEK-ut

Qeveria e Kosovës sot ka marrë vendim për shkarkimin e bordit të Korporatës Energjetike të Kosovës. Bordi i Përkohshëm...

Qeveria Hoti vendos për shkarkimin e Bordeve të emëruar nga Kurti

Qeveria e Kosovës gjatë ditës pritet të marr vendim për shkarkimin e bordeve të përkohshme të ndërmarrjeve publike, të formuara nga ish...

Qeveria Hoti e dobët karshi Bordeve të Ndërmarrjeve Publike (DOKUMENT)

Qeveria Hoti dhe Bordet e Përkohëshme të ndërmarrjeve publike të cilat u emëruan nga Albin Kurti, nuk po munden të gjejnë gjuhën...